top of page

AUDIO KNYGOS

virselis-mini2.jpg

Julius STASINAS, Sigitas KONDRATAS

SKRYDIS Į NEŽINIĄ

 

Skaito Sigitas Kondratas

Trukmė 1 val. 15 min.

     Fantastinis apsakymas su originaliu garso takeliu.
     Žemėje žmonės gyveno taikiai. Jiems nereikėjo ginklų, kol… neatsirado viena
nedidelė, karinga gentelė, gyvenanti kažkur pietuose, kuri ėmė užpuldinėti miestelius bei gyvenvietes ir kažkokiu paslaptingu būdu virto galinga šalimi, turinčia didžiules karines pajėgas. Žemės civilizacijai iškilo realus pavojus. Padėtis atrodė visai beviltiška, bet kilo viena mintis, kaip galima būtų išgelbėti žmoniją.

Skrydis į nežinią - 1 ištrauka
00:0000:00
Skrydis į nežinią - 2 ištrauka
00:0000:00
Skrydis į nežinią - 3 ištrauka
00:0000:00

 

Kaina: 6,21 €, perkant iš www.audioteka.lt

 

    

Audioknyga vaikams "MAŽASIS LORDAS FONTLEROJUS"

Frances Hodgson Burnett

MAŽASIS LORDAS FONTLEROJUS
(ISBN 978-609-95944-0-8)

 

Skaito Erika Unė Domarkienė

Trukmė 6 val. 54 min.

     Visame pasaulyje žinoma rašytoja Frances Hodgson Burnett parašė apie 60 knygų suaugusiesiems, tačiau labiausiai ją išgarsino knygos vaikams „Mažasis lordas Fontlerojus“, „Mažoji princesė“ ir „Paslaptingas sodas“. Parašyti pirmąją knygą vaikams „Mažasis lordas Fontlerojus“ rašytoją įkvėpė jos aštuonerių metų sūnelis Vivianas, kartą paklausęs jos: „Brangiausioji, kodėl neparašai knygų, kurias patiktų skaityti ir mažiems berniukams?“ Mamą sudomino ši mintis ir netrukus ji jau skaitė savo sūnums, ką parašiusi, o Vivianas tapo pagrindinio knygos herojaus Sedriko prototipu...

     Knygoje „Mažasis lordas Fontlerojus“ pasakojama apie septynmetį berniuką Sedriką, su savo mama kukliai gyvenantį Amerikoje. Sedrikas – jautrus, žavus, atviraširdis, meilus ir kilnus berniukas. Vieną dieną jo gyvenimas staiga pasikeičia: rūstus, vienišas, su niekuo nebendraujantis senelis grafas nori išsivežti anūką į Angliją ir padaryti jį lordu. Sužinojęs, kad taps turtingas, Sedrikas supranta jį užgriuvusią atsakomybę, juk sūnui mamos įskiepyta, kad būti turtingam – reiškia galvoti apie kitus, o jis yra tik mažas berniukas. Ar jis pajėgs, ar sugebės rūpintis visais grafystės žmonėmis? Šilti, be galo atviri ir nuoširdūs Sedriko santykiai su mama – vienas gražiausių šios knygos leitmotyvų. Taip pat negali nejaudinti ir tai, kaip mažas, kilniadvasis, nuoširdus berniukas iš esmės pakeičia savo piktojo ir valdingo senelio grafo jausmų pasaulį.

Nors garsi rašytoja Frances Hodgson Burnett „Mažąjį lordą Fontlerojų“ parašė labai seniai – prieš 130 metų, tačiau knyga iki šiol jaudina ir įkvepia savo taurumu, paprastu nuoširdumu ir išmintimi.

     Galbūt šiandien ši knyga dar aktualesnė ir svarbesnė mūsų mažajam skaitytojui nei prieš šimtą metų?

Mažasis lordas Fontlerojus - Pirma dalis
00:0000:00
Mažasis lordas Fontlerojus - Antra dalis
00:0000:00

CD kaina: 6,95 €, perkant iš studijos

Kaina: 5,00 €, perkant iš studijos

Kaina: 7,79 €, perkant iš www.audioteka.lt

    

bottom of page